O Firmie

Firma POL-MET jest młodą dynamicznie rozwijającą się firmą istniejącą od 2005 roku. Jest znaczącym producentem części zamiennych do budowy, remontów podwozia i nadwozia samochodów ciężarowych produkcji zagranicznej takich jak: MAN*, MERCEDES*, FORD*, VOLVO*, DAF*, RENAULT*, SCANIA*, IVECO*, INNE.

Obecnie w naszej ofercie znajduje się ponad 130 wyrobów. Są wśród nich opaski dwu i jednostopniowe na rury układu wydechowego - peszel, opaski tłumika, opaski zbiornika paliwa, uchwyty błotnika, wsporniki zbiornika paliwa itp. Szczegółowy opis asortymentu zawierający rysunki, wymiary oraz dane materiałowe,które znajdziecie Państwo w naszej OFERCIE, na prośbę klientów wysyłamy ofertę katalogową z naszymi produktami.

Nasze produkty są konkurencyjne pod względem ceny i jakości z produktami krajowymi jak i zagranicznymi.

Jesteśmy otwarci na współpracę z innymi firmami, robimy wszystko, aby zapewnić kompleksową obsługą naszym klientom. Od Stycznia 2017 roku firma rozbudowywuje się pod względem produkcyjnym jak i magazynowym. Dla wygody swoich klientów z kraju i zagranicy firma prowadzi ekspresowe dostawy kurierskie FedEx Express oraz rozwożone przez transport własny na terenie całego kraju.

  * marki pojazdów użyto w celach porównawczych